Oleme avatud iga päev 9-22

header-banner

Pühade lahtiolekuajad

07.12.2020

Head külastajad. Oleme avatud ja pühade ajal, aga piiratud kellaaegadel. 

Jõulude ajal oleme 24.12 avatud 09-19 ja 25.-26.12 avatud 10-22. Aasta viimasel päeval ehk 31.12 oleme avatud 09-20 ja uue aasta esimesel päeval ehk 01.01 avame kell 12 ja sulgeme kell 22.


Lumi Capitali initsiatiivil muudeti Lasnamäel liikluskorralust

02.07.2020

Kinnisvara investeeringute juhtimisettevõtte Lumi Capitali eestvedamisel muudeti Lasnamäel Laagna teelt K. Kärberi tänavale pääsemine hõlpsamaks, mis annab ühtlasi ka parema ligipääsu ettevõtte juhitavale Kärberi keskusele.

„Nüüd saab linna poolt tulles üle Kärberi silla sõites lihtsa parempöördega keskuse juurde. Varem tuli sõita ringiga ümber suure parkimismaja ning olenevalt liiklusest kulus selleks väärtuslikku aega. Soovisime pääsu Kärberi tänavale ja keskusele muuta hõlpsamaks,“ kommenteeris Lumi Capitali partner Lauri Henno.

Alguses oli tänavate vahel toimunud suunamuutus inimestele harjumatu, ent tänaseks oleme saanud palju positiivset vastukaja, kinnitab Henno.  

„Eks iga uus asi vajab harjumist, kuid Kärberi keskuse külastajad ja kohalikud elanikud on aru saanud, et uus lahendus loob keskuse juurde otsema lähenemistee ning aitab seega kaasa mugavusele ja aja kokkuhoiule,“ märgib Henno. Uus liikluskorraldus Laagna tee Kärberi silla juures hakkas kehtima mai lõpus.


Kärberi keskus avas elektriautode laadimispunkti

10.02.2020

Kärberi keskus avas koostöös Eleport OÜ-ga elektriautode kiirlaadimispunkti, mis on Eesti esimene kahesüsteemne 50 kW kiirlaadija kaubanduskeskuse parklas. Selles on võimalik kiirlaadida nii Jaapani CHAdeMO kui ka Euroopa CCS standardiga elektriautosid.

Lisaks on parklas kaks 22 kW pool-kiiret laadijat, mis sobivad kõikidele Type2/Type1 pistikuga automudelitele, sealhulgas pistikhübriididele. Laadijad asuvad Kärberi keskuse tagumises ehk Laagna tee poolses parklas peasissepääsu juures. Laadimisteenust saavad kasutada kõik Eleport OÜ (www.eleport.ee) ja Elektritransport OÜ kliendid mobiiliäpi või viipekaardi abil.

20-minutiline kiirlaadimine võimaldab juurde saada ligi 100 km läbisõitu ning sobib külastajatele, kes teevad keskuses lühikese peatuse. Pikema keskuses viibimise korral, tasub aga laadida kõrval asuvast pool-kiirest laadijast. Laadimisteenuse hind kiirlaadijas on 24 senti/kWh ning pool-kiires 19 senti/kWh, mis tähendab, et elektriauto laadimine on ligi 50% odavam kui bensiiniauto tankimine. Eleport OÜ võrgustikus on tänase seisuga avatud 8 kiirlaadimispunkti Tallinnas ning 5 kiirlaadimispunkti Tartus. Kõikide laadimiskohtadega saab tutvuda kaardirakenduses.


Kärberi keskus sai valmis uue kodulehe

20.11.2019

Kõik on uus novembrikuus!

Oma klientide jaoks kasutajasõbralikumaks muutumise eesmärgil lansseeris Kärberi keskus septembris uue kodulehe.

Lisaks uuele disainile sai Kärberi keskus uued sisutekstid, mis tähendab, et meie klientidel on Kärberi keskuses pakutavatest toodetest ja teenustest parem ülevaade nii avamisaegadest kui sisulisest olemusest.

Head surfamist!


Kärberi keskusega liitusid uued rentnikud

10.09.2019

Kevad-suvine periood pakkus Kärberi keskuse klientide jaoks mitu rõõmustavat uudist uute rentnike näol.

Omniva ja Itella pakiautomaatide kõrvale lisandus DPD, mis tähendab, et valik oma saadetis turvaliselt ära saata või vastu võtta suurenes veelgi.

Loe edasi >